EN

PL

Kancelaria

Home Kancelaria

Adwokat prowadzący Kancelarię w 2005 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 2006 – 2010 odbył aplikację adwokacką, zakończoną egzaminem adwokackim. W trakcie aplikacji adwokackiej pracował w Kancelarii Adwokackiej w Krośnie, Adwokata Dariusza Fogielmana. Adwokat w 2002 roku odbył wakacyjną praktykę w Metro Financial Services INC Kancelarii prawno-finansowej w Chicago.

 

 Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest przy ul. Niepodległości 44 w Krośnie. Do dyspozycji Klientów są dwa funkcjonalne, klimatyzowane pomieszczenia z dostępem do Internetu Wi-Fi. Wejście do Kancelarii jest możliwe bezpośrednio z poziomu ulicy Niepodległości, co jest dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób niepełnosprawnych, oraz od ulicy Bursaki, gdzie zlokalizowany jest parking. Godziny otwarcia Kancelarii dostosowano do potrzeb współczesnego mieszkańca Krosna i okolic. Adwokat prowadzący Kancelarię jest również partnerem w Kancelarii Błach Bulwan Folcik Jurczak Pawluś Witkowski Żołyniak – adwokaci Spółka Partnerska w Rzeszowie, w której zespół liczy kilkunastu prawników, a co powoduje, iż adwokat we współpracy z Kancelarią Adwokacką w Rzeszowie jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom prawnym Klientów.

 

Zainteresowania: ratownictwo wodne - członek Bieszczadzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, motocykle - członek klubu motocyklowego Adwokatury Polskiej.

 

 

 Akceptujemy płatności kartami kredytowymi: VISA, VISA Electron, MASTERCARD, MASTERCARD ELECTRONIC, MAESTRO, POLCARD, POLCARD BIS, DINERS CLUB, JCB, VPAY, VISA PayWave, MasterCard PayPass, Maestro PayPass i American Express.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług kancelarii.

Oferujemy możliwość uzyskania informacji w języku angielskim.

 

 

Przydatne linki:

 

Akceptujemy karty: i inne.